Home Jak wyglądają lekcje

elearning7

Nauka przez Internet odbywa się za pośrednictwem komunikatora Skype. Jest to aplikacja którą za darmo można ściągnąć ze strony http://www.skype.com/pl/ Instalacja na komputerze nie powinna sprawić Ci żadnych problemów. Na stronie internetowej http://www.skype.com/pl/ można dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących działania tego programu.

 


Nauka przez Skype jest bardzo prosta i efektywna. Możesz uczyć się w praktycznie każdym miejscu. Do połączenia wystarczy komputer podłączony do internetu oraz słuchawki z mikrofonem. W nowych komputerach mikrofon i głośniki są już wbudowane. Kamerka internetowa nie jest wymagana. Oszczędzając czas i pieniądze na dojazdy do fizycznej szkoły, uczysz się w wybranym dla ciebie miejscu (domu, pracy, na wakacjach). Masz możliwość nauki rano, po południu i wieczorem jak również w weekendy (Pon-Pt 6-22, Sob, Nd 8-12).

 


Nauczyciel łączy się z Tobą o ustalonej godzinie i zaczyna się lekcja. W bardzo dużym skrócie, wygląda ona tak jak wideokonferencja lub rozmowa telefoniczna (oczywiście nie ponosisz żadnych kosztów za połączenie gdyż połączenia przez Skype są darmowe). Lekcja realizowana jest na podstawie wcześniej wysłanych do Ciebie materiałów elektronicznych. Aby w pełni zobaczyć jak wygląda lekcja, zapraszamy na darmowe i niezobowiązujące spotkanie online. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz poniższy formularz.


Odwiedź nasz kanał na You Tube, gdzie znajdziesz wiele filmów edukacyjnych i motywacyjnych. Kliknij tutaj.