Home O szkole

e-learning1

Kim jesteśmy

Jesteśmy szkołą językową, która jako jedna z pierwszych wprowadziła na Polski rynek usługi kursów językowych online. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala nam oferować świetną jakość nauczania za rozsądną cenę. Wiemy jak uczyć, aby osiągnąć szybkie i optymalne efekty. Jeśli rozpoczniesz naukę z nami i będziesz regularnie uczył/a się, gwarantujemy ci doskonałe rezultaty w nauce !

Metodyka

Przede wszystkim uczymy mówić. Wszystkie kursy oparte są na koncepcji CLT (Communicative Language Teaching). Obszary takie jak gramatyka, nauka słownictwa i czytanie ze zrozumieniem realizowane są poprzez rozmowę a lekcje są zróżnicowane i bardzo ciekawe. Ponadto, kursy są bardzo praktyczne. Uczymy pisać e-maile. Ucząc gramatyki i słownictwa, skupiamy się głównie na ważnych tematach, które przydatne są w codziennym życiu. Lekcje są bardzo indywidualne. Każdy uczeń posiada własny, zaprojektowany według jego indywidualnych potrzeb program nauczania.

Nauczyciele

Aby uczyć dla nas, nauczyciele muszą spełniać najwyższe standardy. Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowani specjaliści którzy łączą wysokie kwalifikacje, doświadczenie, entuzjazm i radość z pracy.

Materiały

Wszystkie materiały są darmowe i przekazywane są dla ucznia na początku kursu. Są to materiały książkowe (głównie PDF) oraz MP3 z nagraniami audio.

Dni i godziny nauki

W zależności od danego języka i nauczyciela, nauka możliwa jest od 6 do 22 od poniedziałku do piątku a w weekendy od 8-12. Dzięki temu, możesz uczyć się przed pójściem do pracy lub szkoły lub późno wieczorem.

Po zakończeniu kursu uczeń otrzymuje oficjalny certyfikat ukończenia.

Sprawdź nasz kanał na YOU TUBE. Poniżej przedstawiamy nagrania z kilku internetowych seminariów językowych.

Jak efektywnie uczyć się języków obcych. Motywacja i zarzadzanie czasem.

Strategie i techniki uczenia się.

Oglądnij więcej filmów odwiedzając nasz kanał na YOU TUBE. Kliknij tutaj.